דיקור מערבי יבש

הפחתת כאבים הנובעים מפגיעה ברקמות בגוף, על ידי דיקור יבש ישירות על הרקמות, שרירים וגידים. במקום מאד ספציפי שנקרא "טריגר פוינט".

מטרה השיטה – דיקור יבש 

דיקור יבש , מערבי שיטה יחסית חדשה, שמטרתה הפחתת כאבים שנובעים מפגיעה ברקמות בגוף על ידי דיקור יבש  ישירות על הרקמות,שרירים,גידים,במקום מאד ספציפי שנקרא "טריגר פוינט," כלומר אותו אזור משפיע ישירות הרקמה הפגועה.

הפחתת כאבים הנובעים מפגיעה ברקמות בגוף, על ידי דיקור יבש ישירות על הרקמות, שרירים וגידים. במקום מאד ספציפי שנקרא "טריגר פוינט".

כיצד מתבצע דיקור יבש

המחטים שמשתמשים בדיקור יבש, יותר עבות וארוכות מהשימוש במחטים הסיניות,אם זאת לא מרגישים כאב, לעיתים אי נוחות קלה.המטרה היא להוריד את הכאב, באזור שהמטופל נפגע, כלומר אם יש פגיעה באחת מהרצועות בגוף, מדקרים באזור הטריגר פוינט שמשפיע ישירות על הרצועה ובכך מפחיתים את כאב,כלומר לא"מתקנים" את  הרצועה, אבל מפחיתים את הכאב הכרוני של המטופל.הדיקור יבש , מתבצע בצורה סטרילית,אין מגע ישירות למטפל עם המחט,אלא דרך שרוול מוביל,כמובן שהמחטים הן חד פעמיות וקיימת הקפדה על ניקיון וסטריליות.

כיצד משפיע דיקור יבש

פעולת הדיקור מפעילה למעשה מנגנון כימי,שמביא הקלה על הכאב,אם זה באמצעות הגברת הסרטונין במוח,או על ידי השפעה של מערכת העצבים המרכזית.

הבעיות שמומלץ לטפל בהם בדיקור יבש

-כאבי ראש ומגרנות,בעיות בסינוסים,טינטון
-כאבים לאחר ניתוח אורטופדי,הגבלה בטווחי תנועה בגלל שרירים מכווצים
-שרירים תפוסים לאורך זמן שלא ניתן לשחרר בשיטות אחרות כדוגמאת עיסוי
-כאבים מוקרנים באזורים שונים כאבים בשרירים בעלי מסה גדולה כמו שרירי הישבן ויש צורך לטפל בעומק השריר.

למי מיועד דיקור יבש

ניתן לבצע את הטיפול לכלל האוכולוסיה למעט נשים בהריון, בעלי קרישה לא תקינה או אנשים הנוטלים תרופות מסוג זה.

אין מניעה רפואית אבל לא מומלץ לאנשים בעלי פוביה למחטים.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבוע טיפול של דיקור מערבי יבש.